Formacionet zyrtare: Roma – Cremonese

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Cremonese. Skuadra e Romës luan në shtëpi, në kërkim të fitores së dytë këtë sezon në Serie A, shkruan lajmi.net. Në xhiron e dytë, Roma do të ketë përballë skuadrën e Cremonese. Për këtë ndeshje, ‘Giallorossi’ shihen si skuadër favorite për tri pikët. Ndeshja mes Romës dhe…

Sport

22/08/2022 17:34

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Cremonese.

Skuadra e Romës luan në shtëpi, në kërkim të fitores së dytë këtë sezon në Serie A, shkruan lajmi.net.

Në xhiron e dytë, Roma do të ketë përballë skuadrën e Cremonese.

Për këtë ndeshje, ‘Giallorossi’ shihen si skuadër favorite për tri pikët.

Ndeshja mes Romës dhe Cremonese luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

ASR:

Cremonese: Radu; Aiwu, Chiriches, Lochoshvili; Ghiglione, Pickel, Ascacibar, Valeri; Zanimacchia; Dessers, Okereke /Lajmi.net/