Formacionet zyrtare: Real Madrid – Tottenham

Real Madridi dhe Tottenhami takohen sot në kuadër të International Champions Cup. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.

Sport

04/08/2015 17:17

Real Madrid: Casilla, Danilo, Ramos, Varane, Marcelo, Modrić, Kroos, Bale, James, Isco, Jese

Tottenham: Vorm, Walker, Alderweireld, Wimmer, Rose; Alli, Dier; Dembele, Lamela, Eriksen; Kane