Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Sociedad

Real Madrid dhe Real Sociedad kanë publikuar formacionet zyrtare.

Sport

06/01/2019 17:42

Real Madrid dhe Real Sociedad do të përballen në kuadër të javës së 18-të në La Liga.

Madrilenët do të kërkojnë të këndellen, pas barazimit me Villarealin, ndërsa mysafirët do të tentojnë të marrin së paku një pikë, raporton lajmi.net.

Ndeshja që starton në ora 18:30, do të zhvillohet në ‘Santiago Bernabeu.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Real Madrid:

Real Sociedad: