Formacionet zyrtare: Real Madrid – Huesca

Pas barazimit me Borussia Monchengladbach, Real Madrid do të kërkojë t’u rikthehet fitoreve, të shtunën në La Liga përballë Huesca.

Sport

31/10/2020 13:12

Ndeshja mes Real Madridit dhe Huesca fillon nga ora 14:00.

Te Real Madrid, rikthehet në formacion Eden Hazard.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: 

Huesca:

/Lajmi.net/