Formacionet zyrtare: Real Madrid – Getafe

Real Madrid dhe Getafe kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Santiago Bernabeu, në kuadër të La Ligës.

Sport

05/12/2015 15:18

Real Madrid: Navas, Pepe, Nacho, Danilo, Vazquez, Modric, Kroos,. James, Bale, Ronaldo, Benzema.

Getafe: Guaita, Alexis, Lago, Cala, Lafita, Lacen, Alvaro, Sarabia, Victor R, Damiam, Wanderson.