Formacionet zyrtare: RB Leipzig – Bayern Munich

14:22 | 11 Maj 2019

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes RB Leipzig – Bayern Munich.

‘Bavarezët’ sot mund të fitojnë titullin e 29-të në Bundesligën gjermane.

Skuadra e Niko Kovac ka nevojë për tri pikë nga udhëtimi i vështirë te RB Leipzig.

Ndeshja mes RB Leipzig dhe Bayern Munich fillon nga ora 15:30.

Formacionet zyrtare:

RB Leipzig:

Bayern Munich:

/Lajmi.net/