Formacionet zyrtare: Prishtina – Gjilani

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Prishtina – Gjilani.

Sport

25/10/2020 12:43

Në kuadër të xhiros së tetë në Superligën e Kosovës, Prishtina pret në shtëpinë e saj skuadrën e Gjilanit, shkruan lajmi.net.

Ndeshja pritet të jetë jashtëzakonisht interesante dhe nuk lejon të flitet për favoritin.

Prishtina dhe Gjilani takohen me fillim nga ora 13:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

Prishtina:

Gjilani: Koliçi, Frashëri, Rapa, Fustar, Ferreira, Aziz, Hila, Musolli, Hajdari, Kqiku, Nikaç. /Lajmi.net/