Formacionet zyrtare: Newcastle – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Newacstle – Arsenal.

Sport

16/05/2022 20:00

Arsenal luan në udhëtim kundër skuadrës së Newcastle, në kërkim të tri pikëve, shkruan lajmi.net.

‘Gunners’ kanë nevojë për tri pikët që të mbesin në top katërshe dhe të luftojnë për Champions League.

Ndeshja mes Arsenal dhe Newcastle luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Newcastle:

Arsenal: