Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Formacionet zyrtare: Napoli – Granada, Rrahmani nga minuta e parë

17:39 | 25 Shkurt 2021

Sonte (e enjte) do zhvillohet ndeshja kthyese mes Napolit dhe Granadas.

“Napolitanët” duhet të fitojnë bindshëm për të siguruar kualifikimin, meqenëse kanë humbur ndeshjen e parë me rezultat 2 – 0, shkruan lajmi.net.

Ylli kosovar, Amir Rrahmani është nga minuta e parë te klubi italian.

Formacionet zyrtare:

Napoli: Meret; Maksimovic, Koulibaly, Rrahmani; Di Lorenzo, Ruiz, Bakayoko, Elmas; Zielinski; Politano, Insigne.

Granada: Silva; Foulquler, German, Duarte, Neva; Montoro, Brice; Machis, Gonalons, Kenedy; Molina.

Ndeshja nis në ora 18:55./Lajmi.net/