Formacionet zyrtare: Monchengladbach – Real Madrid

Real Madrid do të kërkojë fitoren e parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon, dhe për ta bërë këtë, duhet të mposht Borussia Monchengladbach.

Sport

27/10/2020 19:54

‘Los Blancos’ janë mysafirë të skuadrës gjermane, në ndeshjen që fillon nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare: Monchengladbach – Real Madrid

/Lajmi.net/