Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Formacionet zyrtare: Manchester United – Copenhagen

19:46 | 10 Gusht 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Copenhagen.

Manchester United dhe Copenhagen vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Evropës, në fazën çerekfinale, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje do të caktojë skuadrën që prenë biletën për gjysmëfinale.

Ndeshja luhet në Gjermani, në qytetin e Koln, me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/