Formacionet zyrtare: Man Utd – Southampton

Manchester United dhe Southampton kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Old Trafford.

Sport

23/01/2016 15:08

Man Utd: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, B-Jackson, Schneiderlin, Fellaini, Lingard, Herrera, Martial, Rooney.

Rezervistët: Romero, McNair, Varela, Pereira, Januzaj, Mata, Memphis.

Southampton: Forster, Cedric, Clasie, Fonte, Long, Mane, Tadic, Wanyama, Van Dijk, Bertrand, Targett.