Formacionet zyrtare: Man Utd – RB Leipzig

Pas fitores ndaj PSG në ndeshjen e xhiros së parë, Manchester United do të kërkojë të bëjë të njëjtën gjë edhe ndaj RB Leipzig.

Sport

28/10/2020 19:56

Ndeshja mes Manchester United dhe RB Leipzig luhet në ‘Old Trafford’ me fillim nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Manchester United:

RB Leipzig:

/Lajmi.net/