Formacionet zyrtare: Man Utd – PSG – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Man Utd – PSG
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:51, 12 February 2019
Emocionet e Ligës së Kampionëve janë rikthyer.

Manchester United në ‘Old Trafford’ pret kampionët dhe liderët e Francës, skuadrën e PSG-së.

Ndeshja mes Manchester United dhe PSG-së e vlefshme për 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea; Young, Lindelöf, Bailly, Shaw; Matić, Herrera, Pogba; Lingard, Martial, Rashford.

PSG:

/lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO