Formacionet zyrtare: Man Utd – Arsenal

Manchester United dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në "Old Trafford".

Sport

19/11/2016 12:31

Man Utd: De Gea, Rojo, Jones, Valencia, Darmian, Carrick, Herrera, Mata, Pogba, Martial, Rashford.

Arsenal: Cech, Mustafi, Koscielny, Jenkinson, Monreal, Coquelin, Elneny, Ramsey, Ozil, Walcott, Alexis.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.