Formacionet zyrtare: Man United – Young Boys

19:50 | 8 Dhjetor 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Young Boys.

Skuadra e United luan ndeshjen e parë në Champions League nën urdhrat e Ralf Rangnick, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje e gjen United përballë zviceranëve të Young Boys, në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve.

Ndeshja mes Manchester United dhe Young Boys luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

MUTD:

YB: