Formacionet zyrtare: Man City – Chelsea

Manchester City dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në “Etihad Stadium” në kuadër të Premierligës.

Sport

03/12/2016 12:31

Man City: Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Navas, Sane, Silva, De Bruyne, Aguero.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill; Moses, Kante, Fabregas, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.