Formacionet zyrtare: Malmo – Drita – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Malmo – Drita
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:58, 17 July 2018
Ndeshja fillon prej orës 19:00.

Drita e zhvillon sot ndeshjen e kthimit ndaj Malmos në kuadër të raundit të parë kualifikues për Ligën e Kampionëve.

Ndeshja fillon prej orës 19:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjilanasit janë pa shpresa për kualifikim, pasi që kanë humbur 3:0 në shtëpi.

Tani dy skuadrat kanë publikuar edhe formacionet zyrtare

Malmo: Dahlin, Larsson, Rieks, Leëicki, Bchirou, Stranberg, Jeremeiqeff, Bengtsson, Nielsen, Brosson, Adrian.

Drita: Bakaj, Limani, Krasniqi, Kryeziu, Shabani, Leci, Musaj, Shala, Shabani, Kuka, Neziraj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO