Formacionet zyrtare: Llapi – Ulpiana

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Llapi – Ulpiana.

Sport

13/02/2022 12:49

Llapi dhe Ulpiana përballen në kuadër të xhiros së 19-të në Superligën e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Batatinës kërkon tri pikë për të mbajtur hapin në garë për një vend që dërgon në garat evropiane.

Ndeshja mes Llapit dhe Ulpianës luhet me fillim nga ora 13:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Llapi:

Ulpiana: pas pak