Formacionet zyrtare: Liverpool – QPR

Liverpool dhe Queens Park Rangers kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Anfield, në kuadër të xhiros së 35-të në Premierligë.

Sport

02/05/2015 15:08

Liverpool: Mignolet, Can, Skrtel, Lovren, Johnson, Gerrard, Henderson, Lallana, Sterling, Coutinho, Lambert.

QPR: Green, Hill, Dunne, Caulker, Onuoha, Phillips, Sandro, Barton, Henry, Fer, Austin.