lajmi.net

Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Liverpooli dhe Chelsea takohen në Anfield për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Capital One Cup. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.

Sport

20/01/2015 19:38

Liverpool: Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Lucas, Henderson, Gerrard, Moreno, Markovic, Coutinho, Sterling.

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Filipe Luis; Matic, Mikel; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa

Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Liverpool dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Anfield në kuadër të xhiros së 11-të në Premierligë.

Sport

08/11/2014 12:48

Liverpool: Mignolet; Johnson, Skrtel, Lovren, Moreno; Gerrard, Can, Henderson; Coutinho, Sterling, Balotelli

Chelsea: Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Matic, Fàbregas, Ramires, Oscar, Hazard, Costa