Formacionet zyrtare: Lille – PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lille – PSG. Skuadra e Paris-Saint Germain kërkon fitoren përballë skuadrës së Lille, shkruan lajmi.net. Edon Zhegrova nuk do të luajë në këtë ndeshje, pasi vazhdon të jetë i lënduar. Ndeshja mes Lille dhe PSG do të luhet me fillim nga ora 20:45. Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet…

Sport

21/08/2022 20:00

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lille – PSG.

Skuadra e Paris-Saint Germain kërkon fitoren përballë skuadrës së Lille, shkruan lajmi.net.

Edon Zhegrova nuk do të luajë në këtë ndeshje, pasi vazhdon të jetë i lënduar.

Ndeshja mes Lille dhe PSG do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/