Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Formacionet zyrtare: Lazio – Bayern Munich

19:48 | 23 Shkurt 2021

Lazio do të mirëpres Bayern Munich sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin Stadio Olimpico.

Duel shumë interesant pritet të jetë ky mes Bayernit dhe Lazios, ku të dyja skuadrat po luftojnë për fitore.

Formacioent zyrtare:

Lazio: Reina; Patric, Acerbi, Musacchio; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Marusic; Correa, Immobile

Bayern Munich: Neuer;Süle, Boateng, Alaba, Davies; Kimmich, Goretzka; Sané, Musiala, Coman; Lewandowski

Vedat Muriqi do të fillojë ndeshjen nga banka rezervë./Lajmi.net/