Formacionet zyrtare: Kroacia – Austria

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kroaci – Austri.

Sport

03/06/2022 19:40

Ndeshja e parë e Ligës së Kombeve ka vendosur përball Kroacinë dhe Austrinë.

Të dy ekipet do të kërkojnë pikët e plota, pasi gjenden në një grup mjaft të vështirë.

Kroacia është skuadra favorite në këtë takim, sepse kanë fituar pesë takimet e fundit ndaj tyre, por austriakët mund të befasojnë.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45.