Formacionet zyrtare: Kroaci – Angli – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Kroaci – Angli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:02, 11 July 2018
Sonte do ta mësojmë finalistin e dytë në Kupën e Botës.

Kroacia dhe Anglia, do të kërkojnë kalimin në finalen e botërorit të Rusisë, ku i pret Franca.

Kjo ndeshje fillon nga ora 20:00.

Formacionet zyrtare:

Kroaci: Subasic, Vrsaljko, Strinic, Lovren, Vida, Rakitic, Modric, Brozovic, Perisic, Mandzukic, Rebic

Angli: Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Henderson, Alli, Lingard, Young; Sterling, Kane.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO