Formacionet zyrtare: Koln – Dortmund

19:34 | 23 Gusht 2019

Borussia Dortmund do të kërkojë fitoren e dytë në Budesligë, ku do të përballet me Koln në udhëtim.

Xhiroja e dytë e elitës së futbollit gjerman, vë përballë Kolnin dhe Dortmundin, në ndeshjen që fillon nga ora 20:30.

Dortmundi në ndeshjen e javës së parë ka shënuar fitore të thellë, duke e mposhtur 5:1Augsburgun.

Formacionet zyrtare:

Koln:

Dortmund:

/Lajmi.net/