Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

20:49 | 11 Korrik 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Atalanta.

Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan, shkruan lajmi.net.

Para kësaj ndeshje nuk mund të flitet për favoritin, por mund të përmendet avantazhi i Juves për terrenin.

Ndeshja mes Juve dhe Atalanta luhet me fillim nga ora 21:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

Juve:

Atalanta: Gollini; Toloi, Palomino, Djimsiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Gomez, Ilicic; Duvan Zapata /Lajmi.net/