Formacionet zyrtare: Japoni – Poloni

Ndeshja fillon prej orës 16:00.

Sport

28/06/2018 15:01

Japonia dhe Polonia zhvillojnë ndeshjen e fundit të fazës së grupeve.

Ndeshja fillon prej orës 16:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Skuadrat tani kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare.

Japonia: Kawashima, Nagatomo, Shibasaki, Okazaki, Usami, Muto, Yamaguchi, H. Sakai, Makino, G. Sakai dhe Yoshida.

Kolumbia: Fabianski, Jedrzejczyk, Bednarek, Goralski, Lewandowski, Krychowiak, Grosicki, Glik, Bereszynski, Zielinski dhe Kurzawa. /Lajmi.net/