Formacionet zyrtare: Japoni – Kosta Rika

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Japoni – Kosta Rika. Ditës së sotme në Katar i jep startin ndeshja mes kombëtares së Japonisë dhe asaj të Kosta Rikës, shkruan lajmi.net. Ndeshja e vlefshme për grupin E mund ta shoh kombëtaren e Japonisë tek siguron një kalim në fazën tjetër. Japoni – Kosta Rikë luhet me…

Sport

27/11/2022 10:27

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Japoni – Kosta Rika.

Ditës së sotme në Katar i jep startin ndeshja mes kombëtares së Japonisë dhe asaj të Kosta Rikës, shkruan lajmi.net.

Ndeshja e vlefshme për grupin E mund ta shoh kombëtaren e Japonisë tek siguron një kalim në fazën tjetër.

Japoni – Kosta Rikë luhet me fillim nga ora 11:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen në fjalë. /Lajmi.net/