Formacionet zyrtare: Irlanda – Suedia

Irlanda dhe Suedia i kanë publikuar formacionet zyrtare, për përballjen e tyre në “Euro 2016”, ndeshje kjo që zhvillohet nga ora 18:00.

Sport

13/06/2016 17:02

Irlanda: Randolph – Coleman, Clark, O’Shea, Whelan, McCarthy, Long, Hendrick, Walters, Brady, Hoolahan

Suedia: Isaksson – Lustig, Granqvist, M. Olsson, Forsberg, S. Larsson, Källström, Ibrahimović, Berg, Lindelöf, Lewick

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.