Formacionet zyrtare: Inter – Parma

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Parma.

Sport

31/10/2020 16:59

Inter luan në terrenin e vet, në kuadër të xhiros së gjashtë në Serie A, kundër Parmas, shkruan lajmi.net.

‘Zikaltrit’ shihen si favoritët për tri pikët në këtë përballje.

Ndeshja mes Inter dhe Parma luhet me fillim nga ora 18:00, në ‘Meazza’.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Inter: Handanovic; De Vrij, Ranocchia, Kolarov; Hakimi, Barella, Gagliardini, Darmian; Eriksen; Lautaro Martinez, Perisic

Parma: Sepe; Iacoponi, Pezzella, Balogh, Gagliolo; Grassi, Hernani, Kurtic; Kucka; Cornelius, Gervinho /Lajmi.net/