Formacionet zyrtare: Inter – Frankfurt – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Inter – Frankfurt
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:55, 14 March 2019
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Eintracht Frankfurt.

Inter luan para tifozëve të vet në ‘Giuseppe Meazza’, në ndeshjen e dytë kundër Eintracht Frankfurt, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për fazën e 1/16-ës së finales, në kuadër të Ligës së Evropës.

Ndeshja e parë e kësaj faze kishte përfunduar me rezultatin 0:0, duke lënë që gjithçka të vendoset në Itali.

Inter dhe Frankfurt përballen me fillim nga ora 21:00. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Inter:

Frankfurt:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO