Formacionet zyrtare: Inter – Bologna

Inter dhe Bologna i kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së 29-të në Serie A, që luhet nga ora 20:45.

Sport

12/03/2016 19:50

Inter:

Bologna: