Formacionet zyrtare: Hoffenheim – Werder Bremen

14:35 | 11 Maj 2019

Werder Bremen dhe Milot Rashica zhvillojnë një ndeshje shumë të rëndësishme në garën për një vend që dërgon në Evropë.

Nga ora 15:30, në stadiumin ‘Wirsol Rhein-Neckar Arena’, Hoffenheim pret Werder Bremen.

Për Bremen edhe këtë ndeshje nga minuta e parë do ta nis Milot Rashica.

Formacionet zyrtare:

Hoffenheim:

Werder Bremen:

/Lajmi.net/