Formacionet zyrtare: Hannover – Werder Bremen

Bundesliga sonte hap javën e 29-të.

Sport

06/04/2018 19:48

Është përballja mes Hannoverit dhe Werder Bremen që hap këtë xhiro në elitën e futbollit gjerman.

Edhe këtë ndeshje, Milot Rashica do ta nis nga bankina.

Ndeshja mes Hannoverit dhe Werder Bremen nis nga ora 20:30.

Formacionet zyrtare:

Hannover:

Werder Bremen:

Rezervistët: Drobny – Caldirola, Bauer, Gondorf, Rashica, Junuzovic, J. Eggestein!