Formacionet zyrtare: Gjilani – Trepça 89

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Gjilani – Trepça 89.

Sport

07/06/2020 15:18

Gjilani pret Trepçën 89, në kuadër të xhiros së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Vendasit kërkojnë tri pikët, në mënyrë që të vazhdojnë të mbajnë pozitën e tretë, si dhe të ndjekin liderët e tabelës.

Trepça luan për pikët që e shkëputin nga zona e rrezikut, por do të jetë e vështirë për ta që të marrin ndonjë fitore.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Trepçës 89 luhet me fillim nga ora 16:00. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet e skuadrave. /Lajmi.net/

Gjilani: 

T’89: