Formacionet zyrtare: Gjilani – Ballkani, Trepça ’89 – Prishtina, Malisheva – Llapi

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjet e sotme në Superligën e Kosovës. Me fillim nga ora 13:00 luhen tri ndeshje në Superligën e Kosovës. Gjilani – Ballkani, Trepça ’89 – Prishtina dhe Malisheva – Llapi janë këto ndeshje. Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet për këto ndeshje. SC Gjilani: Ballkani: Prishtina: Nika, Belica, Mici, Ramadani,…

Sport

27/11/2022 12:19

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjet e sotme në Superligën e Kosovës.

Me fillim nga ora 13:00 luhen tri ndeshje në Superligën e Kosovës.

Gjilani – Ballkani, Trepça ’89 – Prishtina dhe Malisheva – Llapi janë këto ndeshje.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet për këto ndeshje.

SC Gjilani:

Ballkani:

Prishtina: Nika, Belica, Mici, Ramadani, Bytyqi, Useini, Gashi, Kryeziu, Krasniqi, Uka, Shefiti

Trepça ’89: /

 

Malisheva: Gashi, Kryeziu, Pira, Veliu, Xhaka, Rapuca, Vitija, Mustafa, Tolaj, Hazrollaj, Sobowale.

Llapi: Avdyli, Neto, Emini, Fernandinho, Shabani, Rivera, Fazliu, Alidema, Progni, Kurtaj, Selimi. /Lajmi.net/