Formacionet zyrtare: Gjermani – Itali

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Gjermani – Itali.

Sport

14/06/2022 19:35

Në kuadër të Ligës A të Kombeve, Gjermania luan në shtëpi kundër Italisë, shkruan lajmi.net.

Pas tri ndeshjeve të luajtura në grupin e tretë të Ligës A, situata është e ngushtë dhe fitorja është e nevojshme për të dyja skuadrat.

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Italisë luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/