Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Formacionet zyrtare: Genoa – Juventus

20:46 | 30 Qershor 2020

Xhiroja e 29-të sjellë përballë Genoan dhe Juventusit, në një ndeshje shumë të rëndësishme për të dy skuadrat.

Vendasit vazhdojnë të jenë në një pozitë të palakmueshme në tabelë, duke rrezikuar rënien nga liga, në anën tjetër, Juventus po synon titullin e nëntë në Serie A, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Genoa:

Juventus:

/Lajmi.net/