Formacionet zyrtare: Genoa – Inter

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Genoa – Inter.

Sport

24/10/2020 16:57

Inter luan në udhëtim kundër Genoas, me synimin për t’iu kthyer rrugës së fitoreve, shkruan lajmi.net.

‘Zikaltrit’ e Antonio Conte vijnë pas një humbje ndaj Milan, si dhe një barazimi ndaj Monchengladbach.

Inter shihen favoritët për fitoren në ndeshjen që luhet me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Genoa: /

Inter: