Formacionet zyrtare: Freiburg – Borussia M’Gladbach

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Freiburg – Borussia Monchengladbach.

Sport

05/06/2020 19:40

Xhiroja e 30-të e Bundesligës do të marrë startin me ndeshjen mes Freiburg dhe Gladbach, shkruan lajmi.net.

Gladbach shihet si favoriti për tri pikët në këtë ndeshje, për të qëndruar në pozitë të mirë për një vend në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 20:30, në ‘Schwarzwald Stadion’. Markus Schmidt ndanë drejtësinë.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Freiburg:

Gladbach: