Formacionet zyrtare: Francë – Rumani

Franca dhe Rumania e zhvillojnë ndeshjen hapëse në “EURO 2016” nga ora 21:00. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare të skuadrave.

Sport

10/06/2016 19:49

Franca: Lloris, Sagna, Koscielny, Rami, Evra, Kanté, Matuidi, Pogba, Griezmann, Payet, Giroud

Rumania: Tătăruşanu, Săpunaru, Grigore, Chiricheş, Raţ, Hoban, Pintilii, Stanciu, Popa, Stancu, Andone

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.