Formacionet zyrtare: Francë – Kolumbi – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Francë – Kolumbi
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:34, 23 March 2018
Francë – Kolumbi është një tjetër miqësore e paraparë të zhvillohet sonte.

‘Gjelat’ në ‘Stade de France’ do të kërkojnë fitore përballë kombëtares së papërshtatshme të Kolumbisë.

Ndeshja mes Francës dhe Kolumbisë fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Franca:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO