Formacionet zyrtare: FC Ballkani – FC Besa

FC Ballkani pret i FC Besës në ndeshjen e xhiros së dhjetë në Superligën e Kosovës.

Sport

31/10/2020 12:44

Skuadra e Ismet Munishit në këtë ndeshje hynë pas fitores me përmbysje ndaj Prishtinës në mesjavë.

Ndeshja mes FC Ballkanit dhe FC Besës, fillon nga ora 13:30.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Rugji, Bytyqi, Sinani, Jashanica, Potoku, Kuç, Baftiu, Korenica, Krasniqi, Daku, Zeka.

FC Besa: Së shpejti…

/Lajmi.net/