Formacionet zyrtare: Everton – Chelsea

Everton dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Goodison Park në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë.

Sport

12/09/2015 12:49

Everton: Howard, Coleman, Jagielka (c), Stones, Galloway, Barry, McCarthy, Besic, Barkley, Kone, Lukaku.

Chelsea: Begovic; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Mikel, Matic; Pedro, Fabregas, Hazard; Diego Costa.