Formacionet zyrtare: Dukagjini – Prishtina, Gjilani – Ferizaj dhe Trepça 89 – Drita

Janë publikuar formacionet për ndeshjet hapëse të Superligës së Kosovës. Superliga e Kosovës nis sot me tri ndeshje. Prishtina do të luajë në udhëtim te Dukagjini, kryeqytetasit me në krye Ismet Munishin do të shkojnë për titull këtë edicion. Gjilani e pret në shtëpi ekipi e Ferizaj dhe Trepça mirëpret Dritën. Më poshtë lajmi.net jua…

Sport

13/08/2022 16:11

Janë publikuar formacionet për ndeshjet hapëse të Superligës së Kosovës.

Superliga e Kosovës nis sot me tri ndeshje.

Prishtina do të luajë në udhëtim te Dukagjini, kryeqytetasit me në krye Ismet Munishin do të shkojnë për titull këtë edicion.

Gjilani e pret në shtëpi ekipi e Ferizaj dhe Trepça mirëpret Dritën.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet për ndeshjet që fillojnë në orën 17:00:

Dukagjini:

Prishtina:

 

Gjilani:

Ferizaj:/

 

Trepça 89:

Drita: