Formacionet zyrtare: Drenica – Llapi

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes Drenicës dhe Llapit. Edicionin e ri në Superligën e Kosovës Drenica e nis në shtëpi. Ata presin Llapin në kuadër të ndeshjes së parë në futbollin elitar kosovar. Pritet të zhvillohet një ndeshje mjaft interesante nga të dy ekipet, të cilat do kërkojnë të nisin me fitore…

Sport

14/08/2022 16:06

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes Drenicës dhe Llapit.

Edicionin e ri në Superligën e Kosovës Drenica e nis në shtëpi.

Ata presin Llapin në kuadër të ndeshjes së parë në futbollin elitar kosovar.

Pritet të zhvillohet një ndeshje mjaft interesante nga të dy ekipet, të cilat do kërkojnë të nisin me fitore sezonin e ri.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 17:00:

Drenica: pas pak

 

Llapi: