Formacionet zyrtare: Dortmund – Bayern Munich

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Dortmund - Bayern Munich.

Sport

19/11/2016 17:33

Nga ora 18:30 në ‘Signal Iduna Park’, do të përballen dy skuadrat më të mëdha gjermane.

Formacionet zyrtare:

Dortmund: Bartra, Götze, Aubameyang, Ramos, Schürrle, Sokratis, Piszczek, Ginter, Schmelzer, Weigl

Bayern Munich:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.