Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle United – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:32, 12 January 2019
Chelsea do të kërkojë fitoren e parë në vitin 2019, ku në ‘Stamford Bridge’ pret Newcastle Unitedin.

‘Blutë e Londrës’, me fillim nga ora 18:30, janë nikoqir të Newcastle United, në ndeshjen e javës së 22-të të Premierligës.

Të dy këta skuadra këtë sezon kanë synime shumë të ndryshme, me Chelsean që po kërkon një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, ndërsa Newcastle United po lufton për mbijetesë.

Formacionet zyrtare:

Chelsea:

Newcastle United:

/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO