Formacionet zyrtare: Chelsea – Lille

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Lille.

Sport

22/02/2022 19:51

Chelsea dhe Lille përballen me njëra-tjetrën në kuadër të fazës së 1/16-ës së finales, në Champions League, përcjell lajmi.net.

Kampionët në fuqi presin në ‘Stamford Bridge’ skuadrën franceze, që së fundmi nuk ka kaluar formë të mirë.

I grumbulluar në këtë ndeshje është edhe Edon Zhegrova, i cili kaloi te kampionët e Francës gjatë merkatos së janarit.

Ndeshja mes Chelsea e Lille luhet me fillim nga ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/